Současnost- - -

V současné době pořádáme několik akcí během školního roku. Tato aktivita každý rok vyvrcholí letním táborem, který se uskutečňuje pravidelně prvních 14 dní letních prázdnin.

Trocha historie

Oddíl KUK Atlantik vznikl nejprve jako turistický oddíl pod 34.PS Lesná, následně volnočasový klub a po-té jako samostatný oddíl pod Asociací turistických oddílů mládeže. Jak šel čas měl oddíl více či méně dětí a i vedení se měnilo měsíc od měsíce.

Od roku 2000 se dvě nadšené, v té době instruktorky, rozhodli, že takhle to nejde dál a tak Janča a Slon obnovili tradici pravidelných schůzek a nabrali nové děti. První velké akce, kterou jim pomohla spousta lidí zorganizovat, se zúčastnilo rekordních 200 účastníků. I když na následnou schůzku se dostavili v minimálním počtu přece jen se nevzdávali. Po čase se oddíl zaplnil dětmi a přibyl i nový vedoucí Martin. Ale jak už to bývá vedoucí i děti odchází a jiní přichází. Slon s Martinem odešli a nahradila je Maruška. Z dětí postupně vyrostli instruktoři a oddíl dále přetrvává. Schůzky však již pravidelné nemáme neboť jsou děti rozkutálené po celém Brně, přesto zůstáváme u pořádání pravidelných výletů a výjezdů především v době školních prázdnin (především podzimních či Velikonočních).

Letní tábor

    2024

    Letošní téma je

    AVATAR

    Avatar 2024

    Nejnovější info můžete sledovat na Instagramu